KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Färgkrita 14367410
nr 1436 7410
Brita Streijffert
(1917-2006), Sverige
Färgkrita, 2 st, Signerad, daterad 51 och 49, yttermått inklusive ram: 36x43cm
Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:56:22
Brita Streijffert
Läs mer om Brita Streijffert